Вироби зі штучного каменю та кварциту

Вироби зі штучного каменю та кварциту

Вироби зі штучного каменю та кварциту

Вироби зі штучного каменю та кварциту – один із основних напрямків нашої діяльності. Така популярність пояснюється їх чудовими властивостями. Вироби зі штучного каменю та кварциту міцні, довговічні, гігієнічні. Вони не піддаються впливу побутових хімічних речовин і короткочасній дії високих температур. Доглядати за виробами зі штучного каменю та кварциту просто.

Такі матеріали мають однорідну, без мікропор і мікротріщин структуру. Це дуже важливо з огляду на особливості їх використання. Здебільшого з цих матеріалів виконують робочі поверхні на кухні. Жир, рештки їжі, пролиті рідини (чай, кава, вино), овочеві та фруктові соки не в’їдаються у штучний камінь та кварцит. Їх легко витерти рушником чи серветкою. На виробах зі штучного каменю не збираються та не розмножуються мікроби та бактерії. Такі матеріали полюбляють дизайнери. Вони мають широку кольорову гаму та різноманітні малюнки. Вироби зі штучного каменю на замовлення можуть виглядати дійсно респектабельно та яскраво. Тому чимало наших замовників обирають саме їх.

Перед тим як здійснити продаж виробу зі штучного каменю чи кварциту ми пояснюємо їх відмінності від натуральних. Кварцит має легкий глянцевий відблиск, тому дуже схожий на натуральній камінь. Спочатку навіть важко зрозуміти де штучний, а де натуральний матеріал. Вироби зі штучного кварциту характеризує підвищена зносостійкість, їх досить складно подряпати. Варто врахувати, що вони важкі. Тому каркас, на якому такі вироби тримаються, має бути міцним та надійним. Найприємніше – це вартість виробів зі штучного каменю та кварциту. Вона доступна, бо ж і матеріал, і обладнання для їх виготовлення – недорогі.

Якщо на поверхні виробів зі штучного каменю та кварциту з’явилися подряпини, їх можна реставрувати. Проте дійсно якісно це може зробити тільки досвідчений фахівець. Важливою перевагою штучного каменю, з точки зору дизайнерів, є можливість створювати безшовні конструкції різних форм і розмірів. До недоліків слід віднести їх меншу захищеність від впливу високих температур. Тому краще не ставити на стільницю пательню, яку тільки зняли з вогню.

Кухонні стільниці зі штучного каменю та кварциту

У меблевому виробництві штучний камінь та кварцит використовується як матеріал для виготовлення окремих предметів та їх деталей. Левова частка припадає на кухонні стільниці. Потім йде барна меблі і меблі для ванних кімнат. Популярність кухонних стільниць із штучного каменю та кварциту пояснюється їх практичністю. Вибрати і замовити стільницю можна окремо від меблевого гарнітура. Стандартним варіантом є прямокутна плита шириною 0,6-0,65 м. Що стосується товщини стільниці, то слід робити її не менше 30 мм. Більш тонкі плити для стільниць використовувати не рекомендується. Крім робочих поверхонь, штучний камінь та кварцит використовують на кухні для стільниць-островів, барних стійок і обідніх столів. Вдале рішення – вироби зі штучного каменю та кварциту для виготовлення барної зони. На загальному фоні у приміщенні вони виглядають яскраво та виразно. За їх допомогою утворюються стильні інтер’єри з характерною індивідуальністю та настроєм. Ви можете купити вироби зі штучного каменю та кварциту різних форм – прямокутної, округлої чи асиметричної. Щоб зробити індивідуальне замовлення вам потрібно зателефонувати нашим майстрам. Разом з ними ви зробите проект, оберете колір та форму.

Елементи меблів для ванних кімнат зі штучного каменю та кварциту – цікаве рішення для сучасного інтер’єру

Нерідко, вироби зі штучного каменю та кварциту можна зустріти й у ванних кімнатах. Такі матеріали зазвичай використовуються для виготовлення стільниці з вбудованою раковиною. Цікавими деталями інтер’єру є стелажі і полички зі штучного каменю та кварциту. Вони – ідеальні для ванної кімнати, завдяки своїй абсолютній негігроскопічності. Підвищена вологість і, навіть, пряме попадання води не зможе пошкодити такі меблі.

Замовити вироби зі штучного каменю та кварциту – доступно та легко

Ми пропонуємо вироби зі штучного каменю та кварциту у Тернополі, Львові та інших містах. Ви можете замовити їх з доставкою у зручний час та спосіб. Хоча виробництво виробів зі штучного каменю та кварциту знаходиться у Тернополі, ми втілимо в життя ідеї жителів будь-яких міст та селищ. Наші майстри виїжджають до вас для виконання замірів, фіксації ваших побажань. Після відвідання об’єкту, вони розроблять проект, який коригується поки повністю не задовольнить вас та наших фахівців.

Отже, доступність виробів зі штучного каменю та кварциту – не єдина їх перевага. Їх кілька. Вироби зі штучного каменю та кварциту – довговічні. Вони зберігаються протягом десятирічь. Зіпсувати такі конструкції можна тільки
сильним ударом чи великою кількістю ацетону. Вироби зі штучного каменю та кварциту складно подряпати. Їх може зіпсувати тільки алмазний круг. Ну і найголовніша перевага виробів зі штучного кварциту та каменю – ціна. Вони доступні, схожі на натуральні. Відрізнити їх можна тільки на дотик. Поверхня у штучних матеріалів холодніша за натуральних. Хоча й ця особливість відома тільки фахівцям.