Про нас

Компанія “ROMA” пропонує професійні послуги дизайну та виготовлення меблів  для Вашого дому та офісу. Ми пропонуємо меблі як по індивідуальному дизайну, так і меблі серійного виробництва на Ваш смак. Ми можемо по бажанню замовника вносити зміни і розробляти дизайн персонально під Ваші індивідуальні потреби. Меблі на замовлення від виробника, на відміну від серійного виробництва меблів, мають одну суттєву перевагу – повністю задовольнять смаки і попит замовника для його будівлі. Пропонується індивідуальний дизайн , ексклюзивний дизайн інтер’єру. Особливо це актуально для квартир, де планування і дизайн меблів переважно вимагає індивідуального підходу.

 

Наші пропозиції

Ми раді презентувати Вам колекцію наших меблів, серед яких Ви обов’язково знайдете для себе щось особливе – меблі, які сподобаються Вам і гармонійно впишуться в інтре’єр Вашого помешкання чи офісу.

Меблі виготовляються з високоякісної сировини, використовується австрійська плита ДСП фірми EGGER, яка славиться своєю якістю, різноманітністю кольорів і екологічністю. Все сертифіковане.

Ми пропонуємо:
– виготовлення корпусних меблів по індивідуальному проекту;
– виїзд дизайнера на об’єкт;
– монтаж;
– гарантія.

Наш асортимент

Меблі для кухні від компанії “ROMA” – задовольнять смаки будь-якої господині. Всім загально відомо, що більшість часу наші чарівні господині проводять на кухні. Враховуючи також розміри кухонних кімнат, яка є у переважної більшості домогосподарок можна ствердно сказати, що серійний каталог кухонних меблів тут не допоможе. Ми пропонуємо всім клієнтам меблі для кухні з ексклюзивним дизайном та компоновкою, яка дозволить на досить малій площі вмістити всі необхідні компоненти кухонних меблів. При проектуванні кухонних меблів наші дизайнери враховують кожен сантиметр корисної площі і запропонують Вам меблі для кухні з новітніх матеріалів по достатньо низьких цінах в регіоні. Наш каталог меблів для кухні Ви можете переглянути в нашому портфоліо.

Є великий асортимент елементів внутрішнього наповнення. Внутрішне наповнення кухні дуже важливе при компактному розміщенні в невеликому приміщенню. Часто готові кухні від виробника не можуть задовольнити всі ваші запити. Тому Ваш варіант — кухня на замовлення, яка завжди актуальна і віддзеркалює Вашу індивідуальность і стиль.

Переваги замовлення шафи-купе та її використання

Шафа-купе проектується та виготовляється за індивідуальним проектом, з врахуванням особливостей Вашого приміщення.Внутрішній простір шафи купе проектується під Ваші потреби, і може враховувати будь-які конструктивні побажання.Дизайн шафи купе виконується по індивідуальному ексклюзивному замовленню.Меблі на замовлення та всі розміри і елементна база шафи-купе підбираються на місці встановлення нашим спеціалістом. Дизайн меблів і узгоджується на місці з клієнтом.

НАШІ ПРАЦІВНИКИ

Кормиш Оксана Іванівна

Директор

  Сінькевич Роман Іванович

  Дизайнер
   Команда працівників

   Команда працівників

   Декілька слів від наших клієнтів

   Нестеренко

   “ Замовляли кухню. Задоволені не то слово!!! Дуже швидко зробили, дуже якісно. Все супер !!!! ”

   Михайлюк Ганна

   “ Замовляла дитячу для сина. Усе зробили швидко і дуже якісно. Ми з чоловіком задоволені. ”

   Величко Оксана

   “ Дякую за красиву вітальню. Усім гостям рекомендуємо тепер вас. ”

   Олійник Володимир

   “ Купляю в цьому магазині меблі останні 7 років. Працівники завжди вирізняються професіоналізмом. Вироби найкращої якості. Усім рекомендую. ”