Які меблі будуть в моді?

Основні модні стилі, які популярні на сьогоднішній момент, переносяться і в наступний сезон як тенденції в дизайні інтер’єру 2016. Але ті з них, в яких присутня дерев’яна фактура у великій кількості, можна назвати безумовними лідерами – це еко, кантрі і рустик. Якщо ж повністю оформляти всі кімнати у вигляді дерев’яного зрубу у вас немає бажання, то можна використовувати дерев’яну рустикальну меблі. Вона відрізняється навмисною грубістю, здається збитої наспіх з погано обробленої деревини. Ще один чудовий тренд – дерев’яні стельові панелі.

А серед новинок дизайну інтер’єру +2016 можна виділити стиль бохо-шик, який тріумфально повертається з усіма своїми атрибутами – квітчастими орнаментами, достатком деталей і змішанням різних елементів. Правда, сучасний різновид отримала назву бохо-гламур. Він відрізняється тим, що не заснований на класичних формах меблів, тому втілюючи його у своїй квартирі, слід купувати меблі сучасних форм, доводячи її до стилю аксесуарами. Дуже важливим для створення неповторного образу має бути вміння поєднувати на одному просторі дорогі й дешеві деталі, які повинні доповнювати один.

Модним буде принт у поєднанні з меблями смугастими або геометрично розписаними.

Подібна тенденція охоплює оббивку меблів , картини, корпусні меблі . Квіти можуть бути яскравими, графічними , однотонними, монохромними , але те, що їх потрібно і можна використовувати у великих кількостях – безперечно.

 У моді 2016 дизайн інтер’єру кухні повинен бути з яскравим акцентом. Так що кухня може стати не тільки зручною, але ще завдяки простим прийомам – затишною. Такі прийоми ви оціните сто відсотків, і вони припадуть вам до душі. Не варто брати ультра яскраві відтінки тільки для того, щоб кузня виглядала помітно. Адже з моди такі забарвлення виходять дуже швидко. Краще зробити вибір з насичених кольорів і використовувати освітлення для створення модного і комфортного дизайну інтер’єру вашої кухні .

У дизайні кухні все повинно бути в міру і все повинно бути розміщено зручно. Класичний стиль ніколи не виходив з моди. Так що кухня з натуральними оздоблювальними матеріалами, пастельними тонами і меблі з круглими формами – буде в самий раз . Для декору підлоги і стін можна використовувати мозаїку, керамоплітку або декоративну штукатурку.

Стелі краще зробити навісними . Кухня в стилі хай-тек буде в поєднанні з металу, скла та пластику . Тоді там має бути велика кількість багатофункціональних меблів . Для кухні краще брати спокійну колірну палітру. Наприклад, кремові тони і коричнева меблі буде виглядати аристократично і дорого.

Також моно встановити підсвічування . Це буде модно в 2016 році. Вона не тільки додає вашій кухні більшу функціональність , але ще і є дуже стильною. Згідно останнім інновацій , в сучасні кухні встановлюються неонові підсвічування – безпосередньо над робочими поверхнями . Так само іноді їх ставлять з внутрішньої сторони дверцят шафи. Підсвічування зазвичай популярна в м’яких і теплих тонах.