Як зберегти меблі

Загальні поради

Дуже важливим моментом є правильне розміщення меблів у кімнаті. Ні в якому разі не варто ставити будь-які меблі поблизу опалювальних приладів – батарей, обігрівачів. Також не варто піддавати її прямого попадання сонячних променів, так як підвищена температура сприяє ссиханю матеріалів, що робить їх більш крихкими і недовговічними.

Дуже корисним стане розміщення в квартирі джерела вологи. Приміром, відмінним як декоративним, так і корисним для меблів джерелом стане невеликий фонтанчик або акваріум. Домашні рослини також сприяють стабілізований вологості приміщення, що запобіжить знос меблів та їх подальшу поломку.

Як зберегти новизну м’яких меблів

Щоб продовжити життя і зберегти новизну м’яких меблів потрібно дотримуватися кількох елементарних правил регулярного догляду . Насамперед, необхідно регулярно чистити її пилососом, для видалення пилу і підтримки шовковистого блиску обшивального матеріалу. По-друге, варто уважно ставитися до придбаних меблів і намагатися уникнути механічних пошкоджень , зламів кріпильного матеріалу , розриву покриву матерії.

Плями , залишені чаєм і кавою , найкраще виводити також розчином оцту і миючого засобу .

Однак такий спосіб ніяк не підійде до старих засохлих плям! Такі плями варто спочатку розмочити , а потім видалити за допомогою м’якої губки або щіточки.

Частою проблемою постає перед нами прилипла до улюбленого батьківського крісла жувальна гумка. Не кидайтеся в паніку! Це не така вже й велика проблема , головне знати деякі хитрощі чистки. Просто прикладіть лід на те місце, де прилипла гумка, і через деякий час відскребіть її яким-небудь тупим предметом . Не забудьте покласти лід в пакетик, щоб не переборщити з вологою!

Догляд за меблями із дерева. 

Стежити за меблями з дерев’яною поверхнею набагато простіше, ніж за м’якими меблями. Проте варто враховувати деякі вередливість дерев’яних матеріалів. Дерев’яні шифоньєри або шафки найкраще протирати м’якою тканиною, змоченою і добре вичавленою перед використанням. Після чищення , варто протерти поверхню ще раз, але , вже використовуючи суху тканину , особливу увагу варто приділити неприпустимість потрапляння води в щілини і стики меблів. Також рекомендується використовувати різні поліролі для дерев’яних поверхонь. Проте варто зауважити, що кошти мають протипоказання по контактах з продуктами харчування , у жодному разі не можна використовувати в даному випадку.

Якщо ви випадково поставили гарячу чашку на свій улюблений стіл, і від неї залишився небажаний слід – не біда. Такі плями можна усунути , розтираючи по поверхні виробу розчин з рослинної олії і спирту до повного зникнення плями. Для чищення скляних дверцят і поличок використовуйте тільки спеціальні миючі та чистячі засоби для стекол.

І на завершення ще кілька корисних порад, що стосуються правил користування меблями :

Не катайтеся і не відкидайтеся різко на спинки стільців або крісел, щоб уникнути поломок конструкцій.

Не навантажуйте полички шифоньєрів і шафок в довільному порядку ! Важкі предмети слід розташовувати так, щоб вага розподілявся по всій площі полки, щоб уникнути прогинання і наступної поломки конструкції.